BLOG ZPROVOZNĚN NA DOBU NEURČITOU,

ALE BOHUŽEL TO BUDE NA DLOUHOU CHVÍLI !!! :(Pokud jsi zde poprvé, jukni se na pravidla tohoto blogu ZDE
Reklamy mi prosím dávejte ZDE

Chtěl/a by jsi spřátelit blogy? ZDE

Zajímavosti o Laře a vše kolem jejího světa...

Lara Croft v Číně

5. července 2012 v 21:26 | Sosíík

Ja nevím, prostě jsem tento obrázek sem musela dát. Je přenádherný a jde vidět, že si s tím autor pěkně pohrál.

Vítejte v Číně, kde jsou úplně jiné životní podmínky, než-li u nás v Evropě. Je to jako bojovná a kulturní země plná památek, včetně velké čínské zdi, která se rozkládá na neuvěřitelných 6000 km (cca) + se všemi těmi odbočkami 8858 km (cca).

Zde i v některých státech vládne Jin a Jang, neboli vyrovnanost mezi státy (znak Jin a Jang vidíte na Lařině pásku). Také to dokazuje, že v dobru je kousek zla a ve zlu je kousek dobra.
A co teprve bojové umění. To je tady v Číně velmi proslulé, stejně jako v Japonsku. To jsou dvě země s nesčetnými a statečnými bojovníky, kteří beze strachu skočí do arény a boj může začít - kdo vyhrává, je vítěz a kdo prohrává, musí více trénovat. To je kouzlo legendární Číny.

Pokud byste zde chtěli zavítat do této neobyčejně krásné země, tak si Vám dovolím nabídnout podívat se na kulturu - ta je ze všeho nejkrásnější - Velká čínská zeď, Terákotova armáda, apod.
Ano, já sama jsem bohužel v Číně nebyla, ale plánuji, že se tam jistě podívám - o tom nepochybuji...

I Lara měla to štěstí, že se v druhém díle Tomb Raider seznámila s Čínou. Sice měla té doby trochu napilno ale jistě se i tak kochala krásami Číny, které mi zde v Evropě nemáme.

Lara i v LEGO provedení

5. července 2012 v 19:15 | SosííkCo ti lidé ještě nevymyslí... Lego je známá skládací hra z kostek různých tvarů, která pobaví malé děti na dlouhou dobu.
Ano, tento obrázek se chytl této možnosti, že i malý caparti, kteří mají na počítač ještě brzo, se mohou seznámit se slavnou a dobrodružnou archeoložkou Larou Croft. Je to i velká pocta, že je Lara uznávána jako Lego postavička s pistolkami v rukách. Se zářícími hnědými oči a krásnou veselou pusinkou se nedá Laře odolat.
Co na ni říkáte? Není to roztomilá postavička - Lego postavička?
 
 

Reklama