BLOG ZPROVOZNĚN NA DOBU NEURČITOU,

ALE BOHUŽEL TO BUDE NA DLOUHOU CHVÍLI !!! :(Pokud jsi zde poprvé, jukni se na pravidla tohoto blogu ZDE
Reklamy mi prosím dávejte ZDE

Chtěl/a by jsi spřátelit blogy? ZDE

Informace týkající se mě

Pauza (bohužel velká)...!

5. srpna 2012 v 13:50 | Sosíík
Ach jo, ten blog mi začíná trošku kroutit mým krkem a nevím, jak dlouho to ještě vydržím - mám opravdu velké pochyby, že blog bude stále funkční.
Nechci vám samozřejmně nic nalhávat, ale nevím to do puntíku...
Jinak název odpovídá tomu, že si dávám velkou pauzu od blgování. Proč?

  1. Jedu do Itálie na čtyři dny - poznávycí výlet (Koloseum, Benátky, apod.)
  2. Mám NAROZENINY! A ty jsou přeci jenom jednou za rok a proto je oslavím - konečně 14 let :D
  3. Potřebuju načerpat spoustu energie, aby měla chuť ještě vůbec blogovat.
  4. Mám opravdu hodně problémů a co se týče školy a jiných kroužků či odpoledky, je to prostě s tímto blogem fakt katastrofa.
  5. Stejně na blogu není nic moc zajímavé, takže asi není důvod blogovat... (moje myšlenka samozřejmně, ne skutečnost)

Odkládám kurz japonštiny...

31. července 2012 v 6:39 | Sosíík

Ano, je to tak. Odkládám kurz japonštiny na dobu neznámou, jelikož mám teď opravdu jinačí práci s blogem - je na čase doplnit rozcestníky a trochu se pobavit s grafikou. Je toho velmi moc a vůbec nevím, jestli se k japonštině vůbec vrátím. Tedy doufám, že ano.
Navíc to od září začne být pekelně ostré! Budu mít opět školu a k ní mi přibydou odpoledky, kurz japonštiny a nějak se vypořádat s cosplayem. Samozřejmně detaily, jako jsou třeba úkoly, referáty, apod. také chybět nebudou. Tak mám strach, že jen málo kdy se sem opět vrátím, ale pokusím se být stále aktivní, jenom bohužel ruším jednu aktivitu - JAPONŠTINU.
Doufám, že mi to nebudete mít za zlé...

Tři dny...

25. července 2012 v 19:27 | Sosíík

No páni, ty dva měsíce utekly jako voda a nemohu uvěřit tomu, že jsme to já a Kari55 vydržely.
Ano, zítra je první den, kdy se koná v Praze Advík. Je to festival, který se koná v hale, kde máte různé anime, mangy, jak se anime tvoří, apod., něco jako Animefest (AF).
Jenže Lara ukazuje tři prsty a to je také důvod, proč. Já totiž jedu spolu s Kari55 až za tři dny, neboli v sobotu 28.7 2012.
Určitě tu nebudou chybět fotky, které Vám nafotím z mé dokonalé cesty. Doufám, že se budu cítit jako v jiném světě, jak mi kdysi vyprávěla XTifa. Mimochodem, hodně štěstí s kostýmem XTifo, jsem na něj velice zvědavá. ^^
Takže tu celou sobotu nebudu. Jediné, co mi dělá problém je Advík sám. Jinak řečeno cesta k hale. Mám strach, že se ztratíme a nic si neužijeme, ale tak plně doufám, že se nám nic takového nepřihodí, to by byla celkem velká škoda...
Jinak o tom focení. Můj foťák bude spíše zaměřený na vše v hale a jenom vyjímečně se tam objevíme já a Kari55. Počítám tak jednu nebo dvě fotky s námi.
A ještě jedna otázka - Jede někdo z vás také na Advík? :)

S tímto blogem je to velmi nejisté...

24. července 2012 v 18:26 | Sosíík
Jaká smůla, že jsem se dostala k tomuto článku, který byl to poslední co bych na blogu zveřejnila.
Jak nadpis napovídá, tak s tímto blogem je to tak trochu nejisté... Možná, ale jenom možná vás uklidním tím, že blog nebude smazán nebo opuštěný - mám v sobě ještě tolik energie, kterou tu chci vyčerpat.

Jedno je tu ale nejisté. Problém spočívá v tom, že jsem se velmi rozjela v blogování o TR a na Final Fantasy je jenom cosplay...
Pořád se rozhoduji nad tím, jestli nemám dát Final Fantasy do skryté rubriky ''Jiné hry'' a pak se plně věnovat Tomb Raider. Vždy když si toto řeknu, tak s tím souhlasím, ale hned zamítnu - nejde to rozhodnout.
A navíc s Final Fantasy nemám nic moc společného, jenom to, že jsem si koupila figurku (a plánuji další), maluju obrázky, apod. Jenže já nemám žadný elektronický přístroj, který je přesně na FF, jako např. Xbox 360 nebo Playstation 2 či 3.
Nic takového doma nemám, jenom dvě PC a je to právě tady - Tomb Raider. Hra, která je hlavně na PC a tím jsem si také hru oblíbila.

Je tu ještě jeden důvod...

Takže jinak...

18. července 2012 v 20:06 | Sosíík

Takže to budu muset s tímto blogem udělat úplně jinak, než jsem předpokládala... Jistě jste si také všimly, že doplňuji rozcestníky Tomb Raider (i Final Fantasy, ale na toto teď nenavazuji...). Včera jsem se vrhla na třetí rozcestník, no dobře, ale dnes mě něco přimělo přemýšlet na touto věcí - Proč pospýchat? Blog je přeci na celý život a já rozcestníky nechci mít doděláne do konce tohoto roku, pak nebudu mít co psát a blog se tak stane nedůležitým. A já bych s tímto blogem chtěla udělat pravý opak.
Ano, sice to nezní jako důležitý článek, ale pro mne je tento asi nejvzácnější a přemýšlivý. Začnu od nuly, vlastně od jedničky a rozcestníky Tomb Raider budu pravidelně doplňovat úplně celé + nějaké drobnosti a pak teprve se vrhnu na další.
No, uvidím a vy také uvidíte, co se z toho stvoří... :)

Sosíík

Figurka (Final Fantasy XIII-2 - Lightning) nevyšla...

12. července 2012 v 7:51 | Sosíík
Ano, už název tohoto článku napovídá, že jsem smutná z toho, že figurka Lightning nevyšla ani u druhého obchodu na internetu. U obou obchodech buť figurku nemají, anebo je vyprodaná.
Mamka mě samozřejmě uklidňovala, abych nebyla naštvaná a zároveň smutná, že si můžu figurku Lightning koupit třeba až v září, že by ji už mohli mít.
Pak mi řekla, ať se podívám třeba po jiné, kterou dostanu k narozeninám. Snad mamku přemluvím, abych ji dostala dříve, než k narozeninám, protože k mým narozeninám je opravdu daleko a já bych ji chtěla v mém pokojíčku hned ten den, kdy je na poště :D.
Jinak jsem si vybrala a objednávka byla opravdu rychlá a to nejlepší - VYŠLA! :D Konečně se v jednom obchodě daří i s objednávkami.
A jakou že figurku jsem si to objednala? Není to bohužel Lightning ani z jednoho dílu, ale vybrala jsem si Yunu z Final Fantasy X-2. Takže budu mít figurku Yunu. která měří krásných 30 cm, ale bohužel není kloubová. Stojí prostě na podstavci s pistolemi nad hlavou. Ale mě se líbí, aspoň nějakou figurku mám.
Snad dorazí co nejdříve a nafotím Vám ji. :)

Sosíík

Když někdo člověka zklame...

11. července 2012 v 13:39 | Sosíík
Ach ano, je to tak. Tři týdny.... tři týdny jsem čekala na figurku Lightning, o které jsem Vám předtím psala.
A co se nestalo... Už nám to bylo celkem divné, že mi nic nepřišlo a tak jsme se ujistily s mamkou e-mailem, zda je figurka opravdu objednaná. Čekaly jsme den. Až když už mamce napsali na e-mail, rozzářila jsem se a čekala, co píšou. Ach jo a to mě opravdu lidi vytočilo! Psali nám, že prý figurka není skladem (když tam na té stránce psali, že je), ale když bude, tak nám ji hned zašlou. Výborně, to bylo ještě dobré, ale co mne nejvíce vytočilo je to, že mě ani neinformovali a já (s prominutím) jako blbec čekám a topím se v netrpělivosti, kdy přijde. Tak to mne vytočilo!! Od nich si už nic neobjednám.
Naštěstí jsme našli ještě jeden obchod s touto figurkou Lightning a zažádaly jsme je, tak uvidíme, zda ji odešlou, nebo ne. :-)

Takže se Vám omlouvám, že jsem vás také takto napínala. Ale tady aspoň vidíte, jak bezohlední lidé to jsou - ani nenapíšou a přitom ví, že jsem si ji objednala...
 
 

Reklama