BLOG ZPROVOZNĚN NA DOBU NEURČITOU,

ALE BOHUŽEL TO BUDE NA DLOUHOU CHVÍLI !!! :(Pokud jsi zde poprvé, jukni se na pravidla tohoto blogu ZDE
Reklamy mi prosím dávejte ZDE

Chtěl/a by jsi spřátelit blogy? ZDE

V novém TR se objevilo i znásilňování... Jak to tedy je?

17. června 2012 v 6:06 | Sosíík |  Tomb Raider 9 news

Kdo to k sakru chudinku Laru tak trápí? Naštěstí má Darrell Gallagher pro tuto kratší scénku vysvětlení.

Nový Tomb Raider sice má být hodně naturalistický, tak abyste sledovali slečnu Croftovou jak ji znásilňují však ne.

Pokud jste viděli videa z E3 určitě vám neuniklo, že na jednom je víc než naznačeno, že se Laru po zajetí pokusili znásilnit. To dle očekávání vzbudilo především v Americe obrovský rozruch a Crystal Dynamics proto přispěchalo s vysvětlením.


"Nový Tomb Raider na E3 vážně zabodoval," rozpovídal se Darrell Gallagher, ředitel tvůrčího celku. "Posbíral hned několik cen, od fanoušků i tisku se dočkal jen chváli, ale ne všechno proběhlo tak hladce."


"Jedno z interview (Rosenberg v něm naznačil, že pokus o znásilnění Lary má v hráčích vzbudit emoce a ještě víc je připoutat k její postavě, pozn. red.) nebylo správně pochopeno a proto bych rád vše uvedl na pravou míru."


"Naším cílem v této hře je ukázat počátky Lařiných dobrodružství. Předvést fanouškům jak se stala tím, kým byla v ostatních dílech. A jedním z takových momentů je scéna nešťastně popisovaná jako pokus o znásilnění."


"Jde o situaci, v níž je Lara poprvé v životě donucena zabít jiného člověka. Ačkoliv je z videa víceméně jasné o co se ten muž snaží, můžeme vás ubezpečit, že dál, než bylo prezentováno, to nikdy nezašlo a nezajde."


"Sexuální napadení je něco co odmítáme v naší hře jakýmkoliv způsobem ztvárňovat. Jsme na náš projekt nesmírně pyšní a jde nám v první řadě o vyprávění smysluplného, dramatického příběhu a výbornou hratelnost."
Obrázek: Sosíík


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.