BLOG ZPROVOZNĚN NA DOBU NEURČITOU,

ALE BOHUŽEL TO BUDE NA DLOUHOU CHVÍLI !!! :(Pokud jsi zde poprvé, jukni se na pravidla tohoto blogu ZDE
Reklamy mi prosím dávejte ZDE

Chtěl/a by jsi spřátelit blogy? ZDE

TRU - Sídlo Croftů/ Návod (artefakty)

16. června 2012 v 9:56 | Sosíík

Croft manor ( Sídlo Croftů)

(1 relikvie, 13 drahokamů)

4a) Protected By The Dead (Chráněno mrtvým)

 • 1. drahokam- Začínáte v suterénu svého zámku. Hned vedle Vás napravo je velká urna - drahokam
 • 2. drahokam- od předchozí urny se dostanete ke sloupu, kde napravo od něj je velká urna - drahokam. Po sloupu nahoru a po chvilce se dostanete do haly.
 • 3. drahokam - ze vstupudo místnosti se sochou s křídlem a bez hlavy, je vidět nalevo na plošince drahokam
 • 4. drahokam- od předchozího drahokamu se přes hrazdu dostanete na další plošinu s drahokamem
 • 5. drahokam- od předchozího drahokamu seskáčete dolů před sochu. Stojíte k ní čelem a napravo u stěny je velká urna - drahokam
 • 6. drahokam - od předchozího drahokamu vylezete za sebou přes soustavu kladin nahoru. Dále se přes 3 hrazdy dostanete na pravou terasu, kde po chvilce po pravé straně narazíte na zastrčenou hrazdu ve stěně. Odtud se vyhoupněte na hrazdu a vytáhněte se na horní plošinu, kde je drahokam č. 8 . (Zde se otočte a na protější straně přes celou místnost uvidíte vpravo ve výklenku další drahokam. K němu se dostanete pomocí hrazdy, respektive tyči, kterou získáte po vytažení ze zdi. Tato hrazda se nyní nachází vlastně nyní pod vámi. Skočíte dolů na ni, budete na ní nyní viset. Vytáhněte ji ze zdi pomocí klávesy "E". Tuto tyč pak použijete na dírku ve zdi na protější straně, kde vidíte onen výše zmiňovaný drahokam.)
 • 7. drahokam- od předchozího drahokamu (č.6) seskočíte dolů a sejdete vpravo schodiště. Naproti je velká urna - drahokam.
 • 8. drahokam - viz výše


1. RELIKVIE - od drahokamu č. 7 sejdete schodiště, dáte se doleva a doprava kde narazíte na 2 mříže naproti sobě. Za tou napravo je relikvie. K ní se dostanete tak, když na plošinu na zemi položíte 2 malé kostky Plošina je před vámi v téže chodbě, kde nyní stojíte. Díky položeným kostkám se Vám mříž otevře. Po té co vezmete relikvii se vraťte zpět ke kostkám na plošince.
Obě kostky klávesou "caps lock" hoďte směrem k plošince za sochou na zemi. Z tohoto místa se vraťte zpět k místu kde byl drahokam č. 8, zde je jedna kostka. S ní pak sejděte schody a dejte se doprava. Projděte chodbou a položte kostku na plošinku u zavřené mříže. Druhá kostka se nachází v téže chodbě jež jste teď procházeli s první kostkou. Druhou opět položte na plošinku. Nyní máte volný průchod za sochu. U sochy položte obě kostky na plošinku a v prostorech za velkou mříží začne hořet oheň. Tam se pak vydejte. Nyní musíte otevřít dveře co jsou nahoře na zdi. Postup je jednoduchý - postavíte se zády k monolitu s dvěmi tyčemi (tím pak budete otáčet, až se odblokují dveře). Čelem k soše s pákami po stranách. Páku napravo zatáhněte 2x dolů. (Anděl na stěně se změní tak, že je hezky viditelný a odblokuje se první část dveří). Pak použijete páku diagonálně od té co jste před chvílí použili - 3x dolů (odblokování druhé části dveří, anděl je hezky vidět). Pak budete točit monolitem tak dlouho, až se Vám dveře otevřou. A nyní musíte jednat rychle, jelikož se za určitou dobu dveře zavřou. Hned jak je otevřete, dáte se směrem za sloup s pákami a stěně jsou římsy. Po nich až nahoru na plošinku. Z ní se pomocí lana přehoupnete za dveře.
 • 9. drahokam- po proskočení časově omezenými otevřenými dveřmi se dostanete před schodiště kde je velká urna s lékárničkou - drahokam
 • 10. drahokam- od předchozí urny se dáte rovně a doleva a u zdi leží drahokam. ( Stále jste před schodištěm).
 • 11. drahokam- vyjdete nahoru po schodišti. Animace. Přímo nad vchodem do této místnosti je terasa. Na ni se dostanete tak, že posunete sloup pomoci Thórových rukavic ke sloupu, pomocí kterého se dostanete ne terasu - drahokam
 • 12. drahokam- od předchozí ho drahokamu seskočíte dolů. Posunete sloup dál za otevřenou klec k dalšímu sloupu. Na něj vyskáčete a když se otočíte směrem ke sloupu s malýma kladinkami uvidíte na malé terásce další drahokam.
 • 13. drahokam - od předchozí ho drahokamu přeskočte do důlní šachty a po nějaké době narazíte na velkou urnu - drahokam. Na konci chodby je napravo páka - otevře dveře.
Pak se vlastně začínáte, tak jak na začátku celé hry.
Běžte rovně, doprava, vyskočte na plošinu a po schodech k páce na pravé straně. Otevřete dveře. V další místnosti podlezte suť a pak vskočte nahoru na plošinu. Z ní zahákněte lano za kruh na dveřích a dveře vytrhněte. Pak pokračujte za dveře. Před Vámi je lékárnička, od ní po římsách přeručkujte doleva a na konci seskočte vzad k bedně. Tu pak přesuňte k protější stěně. Vyskočte na bednu a pak po římse ručkujte doprava, z ní seskočte doprava. Před Vámi se propadne podlaha - přeskočte. Dále doleva po terase až nakonec, kde použijete lano na kruh na stropě a přehoupnete se na druhou terasu. Dáte se doprava a seskočíte dolů - následuje animace ve které po Vás Zip střílí. Až budete mít opět kontrolu nad Larou, jděte směrem ke krbu. Zde po plošinkách nahoru a po balkonu se dostanete k prosklené zdi, za níž jsou počítače. Vyskočte na hrazdu a přes ni se dostaňte na druhou stranu prosklené zdi až na zem - animace se zlým dvojníkem Lary.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.