BLOG ZPROVOZNĚN NA DOBU NEURČITOU,

ALE BOHUŽEL TO BUDE NA DLOUHOU CHVÍLI !!! :(Pokud jsi zde poprvé, jukni se na pravidla tohoto blogu ZDE
Reklamy mi prosím dávejte ZDE

Chtěl/a by jsi spřátelit blogy? ZDE

Já a blog.

25. března 2012 v 9:54 | Sosíík

O mně

Přezdívka: Sosíík, Sosinka
Věk: 14
Narození: 5.8 1998

Jak vypadám?
-- Štíhlá postava, světle hnědé vlasy, modrozelené oči, brýle.


Jaká jsem?
-- Z 40% jsem tak trochu cholerik, ale spíše převládá z 60% melancholik. Jsem vtipná, hodná (ale jen pro moje přátelé a blog - SB a jiní lidé), a tak trochu bláznivá (ale ne prosím tak, že jsem zralá na cvokárnu) :D. Jsem uzavřený člověk, společnost ani nevyhledávám, jsem radši s mými blízkými přateli, kterých také moc nemám... tedy vlastně jo, mám, ale někdy si myslím, že se semnou byví jen proto, aby se nenudili, jelikož vždycky něco řeknu a smějou se všechny holky ze třídy.. Ale pokud byste mně poznaly osobně, tak byste se se mnou rozhodně nenudily, jelikož jsem dost upovídaná a jak jsem říkala - bláznivá. Jsem i hodně citlivá dívka, dokáže mně rozhodit prakticky jakákoliv hloupost.

Co mám ráda?
- Knihy: Já knihy miluju, přečetla jsem jich asi 20, což není tak hodně. Knihy jsou jako můj život. Mají bohatý slovník, u starších zase starší slovník.
- Sport: Do sportu jsem úplný blázen. Moc se těším na své 18 narozeniny, to budu mít od rodičů dovoleno skočit Bungi Jumping. Co ráda dělám, co se týče sportu? - Potápění, šplhání po skalách, běh.
- Cestování: Ráda cestjuju po světě, poslední dobou jsem už dlouho nebyla v zahraničí a z toho jsem už trochu bláznivá. Mám svůj ''CESTOVNÍČEK'', kam si zapisuju všechno o státech a jejich památkách, jejich hl. města, chrámy, hrobky.

Co nemám ráda?
- Kouření: To je fakt hnus, pokud někteří kouříte, tak mi to sem radši ani nepište...
- Frajery/frajerky - konkrétně? Dobře, nemám ráda barbínky (pod 18, jelikož právě ty jsou největší fifleny) s gelovými nehtíky... někteří mají dokonce u nás ze třídy, bože, kam na to chodí? Stejně není vzhled ten nejdůležitější, ale povaha! Lidičky, vzpamatujte se! Hlavně ti, kteří ještě nechodí na střední školu!
- Když si někdo stěžuje
- Když po mně někdo něco chce, co ani neumím. Někteří si dokonce myslí, že jsem na baterky a dřív, než jim řeknu svoji odpověď na jejich požadavky, napíšou my slova jako '' Uděláš mi to?'', ''Potřeboval bych tohle.'' Už se mi to jednou stalo.

Můj vzor?
Asi Angelina Jolie. Zavidím jí její herecký postoj. Můj sen je takový, že chci procestovat několik zemí např. Japonsko, Čína, Anglie, Thajsko, Kambodža. Proč zrovna tyto země?

Japonsko - Do Japonska bych se podívat chtěla jenom proto, jak to tam vypadá po největší katastrofě s tsunami a zemětřesením. Je my jich velice líto, doufám, že u nich bude vše v pořádku. Ale samozřejmě nechci do Japonska jet kvůli tomu, chtěla bych se i kochat přírodou a jejich životními podmínkami.
Čína - Do Číny bych se chtěla stoprocentně podívat. Chtěla bych vidět velkou čínskou zeď, terákotovou armádu a další chrámy.
Anglie - V Anglii bych chtěla i jednou bydlet, pro mne je to místo klidu a nezapomenutelných památek.
Thajsko - Pro mne je to exotické místo plné vegetace apod.
Kambodža - Do Kambodži bych chtěla hlavně kvůli nejvýznamnějšímu chrámu Angkor Vat. O něm vím úplně všechno, takže by to neměl být problém ho navštívit.
INFO o Angkoru Vat: Kde ho nalézt? V kambodži. Leží přibližně 5,5 km severně od města Siem Reap. :)

Jazyky:

Ve škole:
Angličtina, němčina

Kurzy:
Japonština *.*
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Devil Jin Devil Jin | 25. března 2012 v 10:13 | Reagovat

Moc hezky napsané :-)

2 Sosíík Sosíík | Web | 25. března 2012 v 10:33 | Reagovat

[1]: Děkuju :)

3 Lisa , Lisi Lisa , Lisi | Web | 8. května 2012 v 7:49 | Reagovat

Supr článek !!!! :-D  :-)  :-)  :-D

4 Sosíík Sosíík | Web | 8. května 2012 v 11:09 | Reagovat

Děkuju!! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.