BLOG ZPROVOZNĚN NA DOBU NEURČITOU,

ALE BOHUŽEL TO BUDE NA DLOUHOU CHVÍLI !!! :(Pokud jsi zde poprvé, jukni se na pravidla tohoto blogu ZDE
Reklamy mi prosím dávejte ZDE

Chtěl/a by jsi spřátelit blogy? ZDE

Lara Croft - sporty

17. února 2012 v 16:39 | Sosíík

Lara Croft sport přímo zbožňuje. Je to její největší koníček.
Nejraději má běh, lyžování, horolezectví a potápění.

Běh
V každém díle si Lara něco naběhá. Nejraději běhá klus, díky tomu, že má Lara výbornou fyzičku, se vůbec neunaví. Ale když běhá sprint, tak to sice vydrží dlouhou dobu, ale po menší chvíli se unaví.

Horolezectví
Lara je výborným horolezcem. V TRU si Lara něco našplhá. V posledních letech se naučila i šplhat po římsách, je to dost těžký cvik a posiluje to hlavně svaly na rukou. Díky vývoji Lary ji jde šplhání po římsách opravdu dobře, dokáže se udržet na hodně dlouhou dobu, dokáže skočit z římsy na římsu ať už je to nahoru, dolů, doleva nebo doprava.

Potápění
Lara potápění přímo zbožňuje. Dokáže zadržet dech přibližně na 2 min. Ve vodě občas plave kraul, aby byla na nějakém místě rychleji, anebo aby se dostala z vody co nejrychleji, pokud jí hrozí nebezpečí.

Akrobatické pohyby
Díky jejím akrobatickým pohybům si Lara poradí i s těmi težšími překážkami. Např. kdyby se chtěla dostat z jedné vodorovné tyče na druhou, tak jednoduše se rozhoupne a skočí na další. To je asi to nejzákladnější, co Laře opravdu v nějakých situácích pomůže.

Adrenalin
Tak to je přesné slovo pro Laru. Přesněji řečeno, Lara má adrenalin ze všeho najraději, je to pro ní na prvním místě z celých sportů. Nějaké příklady? Ano, těch tu bude. Např. Z vysoké skály, pod kterou teče krásná, průsvitná voda Lara ihned skočí nádhernou šipku do vody. Nebo jezdí jak zběsilá na motorce, nebo skáče z nějaké velmi vysoké skály padákem. Lara nemá vůbec strach z výšek ale naopak. Je velmi statečná a když se chce, tak je v tomhle nezastavitelná.


 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 larapcroft larapcroft | E-mail | Web | 17. února 2012 v 20:04 | Reagovat

tak bych to napsala i já :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.