BLOG ZPROVOZNĚN NA DOBU NEURČITOU,

ALE BOHUŽEL TO BUDE NA DLOUHOU CHVÍLI !!! :(Pokud jsi zde poprvé, jukni se na pravidla tohoto blogu ZDE
Reklamy mi prosím dávejte ZDE

Chtěl/a by jsi spřátelit blogy? ZDE

Lara Croft a knihy.

16. února 2012 v 17:48 | Sosíík

Lara Croft je opravdu velkým milovníkem knih. Díky několika obrovským knihovnám, co má ve smém domě skoro na každém rohu, má pořád co číst. Nejraději čte vše o historii, proto má také hluboké znalosti jen díky knihám. Když zrovna nemá co na práci, tak si jen tak vezme knížku na zahradu a čte a čte. Když nastává zimní období, tak to Lara čte ve své hale! Na jaře si chodí číst nejčastěji buď na terasu nebo je opět doma, ale co se týče vůbec čtení na jaře, tak to Lara příliš nečte, na jaře totiž se věnuje více cvičení a plánování svých budoucích cest, které nejčastěji jsou v létě.

Ale Lara nečte jenom knihy, čte si i noviny a časopisy o cestování. Dokonce se v jednom časopisu objevila (TRA na začátku hry). Lara také píše povídky, nejraději ze svých vlastních zážitku z dobrodružství, své zážitky si píše do svýho deníku. Díky jejímu autentickému způsobu psaní jsou její díla zajímavá, a velmi dobře se čtou.

Lara:
,,Čtení knih je velmi prospěšné, obohacuje nás po stránce duchovní, dává nám větší perspektivu, vědomosti a slovní zásobu. A nejen to! Proto čtěte, čtěte a čtěte - samozřejmě pokud vám to čas dovolí.''

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.