BLOG ZPROVOZNĚN NA DOBU NEURČITOU,

ALE BOHUŽEL TO BUDE NA DLOUHOU CHVÍLI !!! :(Pokud jsi zde poprvé, jukni se na pravidla tohoto blogu ZDE
Reklamy mi prosím dávejte ZDE

Chtěl/a by jsi spřátelit blogy? ZDE

Kurtis Trent - Lary láska

24. února 2012 v 8:35 | Sosíík

Lara a Kurtis <3

Ano, je to tak, i Lara měla svého vyvoleného, byl to Kurtis. Poprvé se setkali v TRAoD.


Informace o Kurtisovi

Příjmení : Trent (současné, jeho pravé příjmení bylo pravděpodobně Cornel)
Jméno : Kurtis
Národnost : Američan
Datum narození : 26 červen 1972
Místo narození : Utah Salt Flats, USA
Pohlaví : Muž
Rodiče : Konstantin a Marie Cornelovi
Typ krve : B-
Stav : Svoboný
Výška : ??? (Pravděpodobně o něco víc než Lara)
Vlasy : Kaštanové
Oči : Modré
Astrologické znamení : Rak
Oblíbené sporty : prakticky všechny extrémní sporty
Přezdívka : "Demon hunter" - Lovec démonů
Oblíbená zbraň : Pěsti, Boran X (prototyp pistole, co si sám sestrojil, střílí dvě kulky naráz), chirugai (viz níže), zbraně s laserovým zaměřovačem.
Hobby : Létání s helikoptérou, dobrodružství
Oblíbená hudba : Red Hot Chilli Peppers, Nirvana, Mozart, Sun Ra
Oblíbený dopravní prostředek : Porsche Spider, Brough Superior SS100
Profese : Volná bezpečnostní práce, žoldák

Životopis


Kurtis je bývalý legionář a zkušený bojovník s omezenými telekinetickými silami. Je posledním z řádu Lux Veritatis (tzn. Světlo Pravdy) a následuje stopy svého otce poté, co Temný Alchymista (Eckhardt) zradil a zabil posledního člena řádu. Jako jediný dosud živý potomek Kurtis podniká skutečný pokus se pomstít na těch, kteří smetli řád z tváře Země a zabili jeho otce. Když mu byly pouhé tři roky, učil Kurtise otec Konstantin, připravoval ho na zasvědcení do řádu, zatímco byl nemilosrdně stíhán Eckhardtem. Ve věku 16 let podstoupil Kurtis nejintenzivnější etapu svého zasvěcení do Lux Veritatis. Ve svých 19ti letech zmizel, připojil se k cizinecké legii a změnil své jméno na Trent. Zůstal v legii pět let, ale stále přicházely různé nepříjemnosti a bizardnosti spojené s tajemnem. Právě tehdy si vysloužil přezdívku Demon Hunter ( Lovec démonů). V roce 1996 Kurtis zanechává cizineckou legii a začíná pracovat nezávisle, s různorodými žoldnéry a pololegálními agenturami pod vedením Martena Gundersona (pozn. překladatele : s Gundersonem jsme se setkali v AoD, pamatujete? Jediný člen Cabaly, který zůstal naživu. Vidět jsme ho mohli např. v Louvru, když praštil do gongu, kterým Kurtis zablokoval cestu). V roce 2001 je Konstatin zavražděn Eckhardtem. Podnícen smrtí svého otce Kurtis dostává dva talismanické články, dýky Periapt shard a zastrašující zbraň Chirugai zhotovenou Ferililiem (je to druh kotouče s bodci, který může být vržen na nepřátele nebo manévrován při letu pomocí telekinetických sil). Podniká tedy misi, aby zničil Eckhardta. Kurtis se poté setkává s Larou Croft, se kterou spojí své síly v Praze, aby porazili Temného Alchymistu. Otázkou je, zda přežil svůj boj se zmutovanou členkou Cabaly, Kristinou Boaz. Vše ovšem nasvědčuje tomu, že zůstal naživu. Snad se to jednoho dne dozvíme :)...

Zajímavosti


Původně se plánovalo, že by s Kurtisem mohla vyjít i samostatná hra s názvem Demon Hunter. Bohužel, téměř určitě se neuskuteční, protože mnoho fanoušků TR Kurtise nenávidělo a Crystal Dynamics pravděpodobně nechtějí mít s AoD nic společného.

Plánovaná trilogie, která měla vyjít (AoD jako první díl) již měla předepsané i role pro Kurtise. Měl se objevovat v obou hrách a měl být asi v 80% hry (někdy jako hratelná postava, někdy nejspíš jako průvodce...že by něco jako Von Croy ve čtvrtém díle?)

!Informace uvedené v zajímavostech nejsou stoprocentní!
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Tez Tez | Web | 23. června 2012 v 10:56 | Reagovat

Já teď zrovna hraju AoD a přijde mi docela zajímavý, že se dá hrát za obě postavy (akorát jsem v Blázinci na Strahově) :D A Kurtis mi přijde docela sympatický...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.