BLOG ZPROVOZNĚN NA DOBU NEURČITOU,

ALE BOHUŽEL TO BUDE NA DLOUHOU CHVÍLI !!! :(Pokud jsi zde poprvé, jukni se na pravidla tohoto blogu ZDE
Reklamy mi prosím dávejte ZDE

Chtěl/a by jsi spřátelit blogy? ZDE

Croft manor.

17. února 2012 v 16:15 | Sosíík

Lara má opravdu velký dům. Skládá se přibližně z 83 pokojů. Majetek Croftů se skládá ze tří oddělených panství, z nichž dvě spravuje National Trust a třetí je domovem Lary.

Žádná elektronika
Dům Lary je opravdu veliký a prostorný. V jejím domě byste našli starodávné obrazy, artefakty a to nejdůležitější... knihovny. Ale kde má Lara televize apod. věci? Popravdě řečeno Lara nemá žádné televize, jelikož se říká, že Lara nešnáší elektroniku. Její dům je spíš zahalený počítačemi, jelikož tam má kamaráda Zipa, který je v takových věcech odborník. Některé blogy říkají, jak Lara zbožňuje takovou elektroniku, jako třeba televize, ale podle mně to jsou lži.

Tělocvična
Lara má velkou, dobře vybavenou tělocvičnu. Lara cvičí pravidelně spíše na jaře, jelikož na zimu to trochu zanedbává. Zde v ní můžete najít např. měnší skály po kterých se dá šplhat, tyče buť svislé nebo vodorovné, jelikož je Lara výbornou gymnastkou, tak aby se více zlepšovala. (TRL) Bazén Lary je také velký, v hale můžete najít lehátka, ručníky, rádia a kabinky.

Zahrada
Krásná, světle zelená zahrada. Když je léto a Lara nemá zrovna nic na práci, tak si jednoduše na sebe vezme plavky, knihu a jde si jen tak číst a relaxovat ven na zahradu. Samozřejmě zahrada není jenom v květinách, křovinách apod. věcí. Jsou kolem rozmístěny i starodávné, zajímavé sochy.

Lařinin pokoj
Lařin pokoj se zkládá z její ložnice, obývacího pokoje a šatníku. Její ložnice je do kruhovitého tvaru, postel je skoro uprostřed ložnice, kolem postele jsou konferenční stolky, na kterým má třeba fotky, když byla malá, nebo fotky rodičů. Zde můžete najít i několik knih, které má Lara nedočtené.
Obývací pokoj je táke do kruhovitého tvaru, uprostřed jsou několik sedaček a stolků, zde jsou i rádia, obrázy. Pokud tak je, tak stěny jsou nezaostřeně bílé stějně jako podlaha.
Její šatník je menší, je čtvercového trvaru. Tentokrát do hněda a ne do bíla.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.