BLOG ZPROVOZNĚN NA DOBU NEURČITOU,

ALE BOHUŽEL TO BUDE NA DLOUHOU CHVÍLI !!! :(Pokud jsi zde poprvé, jukni se na pravidla tohoto blogu ZDE
Reklamy mi prosím dávejte ZDE

Chtěl/a by jsi spřátelit blogy? ZDE

Tomb Raider 9

24. listopadu 2011 v 15:46 | Sosíík

Svému nadšení pro starobylost nemohla uniknout. Lara Croft byla už od svých ranných let vychována k tomu, aby dávala přednost minulosti před přítomností díky rodinným exkurzím k archeologickým nalezištím místo tradiční dovolené. Tato záměrně vymyšlená výchova na Laru zapůsobila a ta se zamilovala do odkrývání neznáma a rozuzlení záhad.
Zatímco láska k starobylým věcem v Laře rostla zcela přirozeně, zjistila, že vybojovat si své jméno ve stínu vlivných rodičů už nebude tak jednoduché. Pochází totiž z bohaté rodiny, ale nechce to dávat na sobě znát. Její jméno ji samo buduje velký respekt, ale touží si jej vybudovat sama. Sní o úctě druhých, ale vybudované vlastní cestou. Proto nečekaně odmítne pozvánku na Cambridge a zapíše se na méně známou univerzitu, aby nabrala opravdové zkušenosti. V této době se zní stala praktická a rozumně uvažující dívka s nohama tak pevně na zemi, jak by rodiče nikdy nechtěli.
Nyní ve 21 letech čerstvě vystudovaná Lara je celá nadšená do získání uznání celého světa - a snad i rodičů. Proto vstoupí na palubu záchranné lodi Endurance kapitána Conrada Rotha, bývalého člena královského námořního komanda, který je známý tím, že pro peníze je ochotný jít za hranici zákona. Všichni společně vyplouvají pátrat po ztracených relikviích blízko pobřeží Japonska. Od tohoto dobrodružství si Lara slibovala konec nezkušené mladice a začátek kariéry s objevem, který změní historii.
Dřív ale, než dorazí k ostrovu, zkříží lodi trasu masivní bouře, která ji zlomí na dvě půlky, a Lara se nepřipravená a opuštěná na moři ztrácí v temnotě. Místo hledání respektu a slávy bude lara hledat hranice lidských možností. A velmi smrtelná Croft musí vydržet emocionální i fyzické trauma, aby přežila.

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Kari5 Kari5 | E-mail | 9. prosince 2011 v 17:35 | Reagovat

máš to moc hezky napsaný.. ;))

2 Sosíík Sosíík | 17. ledna 2012 v 14:42 | Reagovat

[1]: Děkuji Kari5. :)

3 Kari5 Kari5 | E-mail | 17. ledna 2012 v 21:57 | Reagovat

[2]: nemáš za co.. :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.